Rozvíjíme umění komunikace

Dobře zavedené call centrum poskytuje velký potenciál rozvoje podnikání v jakémkoli odvětví. Umožňuje nejen rychlý a efektivní prodej produktů či služeb, ale rovněž kvalitní zázemí pro péči a komunikaci se zákazníky.

Náš vyškolený profesionální personál dokáže rychle řešit problémy, prodat produkt či službu nebo komunikovat se zákazníky. Právě komunikace na vysoké úrovni pomáhá udržet i získávat zákazníky, zlepšit jejich povědomí o firmě a… budovat vztahy – protože na nich záleží.

Co umíme?

Akvizice
nových zákazníků

Představení nových
produktů a služeb

Prodej
produktů a služeb

Zajištění
retenčních programů

Komplexní
zákaznický servis

Management
pohledávek zákazníků

Naše služby

Telefonní prodej

Váš produkt nebo služby stávajícím a potenciálním zákazníkům efektivně nabídnou vyškolení prodejci telemarketingového oddělení. Za úspěchem stojí naši zkušení zaměstnanci call centra, kteří pravidelně absolvují školení komunikace, obchodní taktiky a prodejních dovedností. Pomůžeme vám zvýšit obrat, stejně jako získat nové zákazníky.

Mám zájem
Sjednání schůzek

Stojí Vaše podnikání na osobních schůzkách? Neztrácejte čas vašich obchodníků složitým domlouváním obchodních schůzek s partnery či klienty a zbytečnou administrativou. Naplánujeme vám obchodní schůzky na konkrétní datum a čas. Zaplníme váš kalendář – snadno, rychle a efektivně.

Mám zájem
Zákaznický servis

Profesionální zákaznický servis patří mezi důležité aspekty budování dlouhodobého úspěchu společnosti. Dopřejte vašim potenciálním i stávajícím zákazníkům přidanou hodnotu v podobě kvalitního zázemí pro péči a servis. Poskytujeme telefonní linku, email i praktický chat v jakémkoli jazyce.

Mám zájem
Průzkum trhu

Pomůžeme vám najít odpovědi na vaše otázky. Dokážeme oslovit široké spektrum cílových skupin a zjistit jejich spokojenost, zpětnou vazbu nebo názor. Naši pracovníci udělají maximum pro přesný výsledek průzkumu vzorku respondentů na kladené otázky, ať už si přejete najít obchodní potenciál nebo názor na vaše produkty či služby.

Mám zájem

Kontaktujte nás